Srpen 2009

Líbání aneb něco jiného než jen móda...

18. srpna 2009 v 22:00 | .. |  _Líbání_
Polibek je jistě výraz touhy a má podtext lásky, je velmi příjemný a jistě to není činnost, kterou byste dělala nerada. Avšak je tu ještě bonus - líbání je prospěšné vašemu zdraví! Takže když vášnivě přitisknete své rty na rty vašeho milého, postaráte se například o vaše plíce. Svým obvyklým výkonem dvacet vdechů za minutu zatočí a jejich výkon se změní až na šedesát vdechů za minutu. Postaráte se o předcházení různých plicních neduhů.Největší účinek má dlouhotrvající polibek. Pro upřesnění ten, co trvá kolem pěti minut učiní všelijaké možné i nemožné zázraky. Tak se líbejte co nejdéle!
Díky líbání můžete také předcházet kazivosti zubů a jiným ústním problémům. Větší produkcí slin se totiž vyplaví zbytky jídla ze zubů a zneutralizuje se kyselý plak na zubech. A to dokonce lépe, než s pomocí jakékoli žvýkačky. A nakonec ještě přispějete k péči o ústní dutinu masáží dásní! Tak šup na to.
Při líbání se vyplavují hormony štěstí - endorfiny a právě ty vám zajistí dobrou náladu a nedovolí, aby vás přemohla ta špatná. A také se díky těmto hormonům zbavíte bolesti, či ji alespoň zmírníte.
A jako další příznivý účinek můžeme uvést účinky omlazovaní obličeje. Pokožka se při této činnosti bohatě prokrvuje a díky tomu se vypíná a vyhlazují se vrásky.
Při vášnivém polibku také spalujete kalorie. A to není žádná násilná metoda a přesto spálíte právě snědený zákusek nebo jiný "prohřešek" při udržování vaší štíhlé linie.
Tak se na to vrhněte - líbejte se co nejvíce, nejdéle a nejvášnivěji!Fakta o polibku

18. srpna 2009 v 21:57 | .. |  _Líbání_

Fakta o polibku....

- Polibek je dotek rtů na znamení lásky, míru, nebo úcty (polibek ruky). Některé národy totéž místo polibků vyjadřují třením nosů.
- Polibky na ústa jsou vzrušivé proto, že nervová zakončení ze rtů jsou vedena přes centrální nervový systém přímo do pohlavních orgánů.
- Partnera potěšíte, když ho políbíte na místo nacházející se mezi krkem a ušním boltcem.
- Polibky na šíji a ramena, na špičky prsou a na pupík mohou vzbuzovat ty nejšťastnější pocity.
- Během polibku spotřebujete asi 12 kalorií, krevní tlak stoupne až k číslu 150 a do pohybu se uvede 29 obličejových svalů.
- Polibek lze snadno pokazit. Mlaskavými zvuky, zápachem z úst, příliš bolestivým kousnutím nebo příliš hlubokým zasouváním jazyka do úst.
- Skutečně romantický polibek by měl být velmi něžný a pomalý, aby ho partner mohl plně přijmout.
- Při savém polibku dochází k vytažení celého jazyka z partnerových úst.
- Při motýlím polibku se dotknou rty a špičky jazyků jen jemně jako motýlí křídla. Dýchá se lehce pootevřenými rty, čímž se efekt ještě znásobí.
- Při všech druzíc
h polibků je potřeba sledovat reakce partnera a podle nich se řídit. Je to záruka úspěchu.

Typy Líbáni

18. srpna 2009 v 21:51 | ... |  _Líbání_

Jaké typy ještě mohou být....???


Dráždivá papája

Při tomto způsobu líbání je velmi důležité, aby se ruce do »akce« zapojily co možná nejpozději. Zato jazyky musí být aktivní, musí kroužit okolo sebe navzájem, dotýkat se, doslova bojovat. Během polibku si pak vyměňujte šumivý nápoj z úst do úst, ideální je cola nebo šampaňské.

Venušiny polibky

Zatímco si vyměňujete s partnerem žhavý polibek, vydá se váš jazyk na průzkum. Hladí partnerův jazyk a pak pokračuje přes patro. Prozkoumává i zbytek úst, někdy pevným tlakem, jindy jemňoučkým hlazením a něhou. Vyvrcholením je poté kroužení jazykem v partnerových ústech. Tato technika je ohromně stimulující, protože se dotýká míst, která jsou jinak zanedbávána.

Smyslné hledání pokladu

Někdy je nejcitlivější krk, jindy ušní boltec, naše erotogenní zóny se mění podle nálady dne. Abyste objevili skutečně ta nejcitlivější místa, doporučujeme následující polibek: Nejprve kroužete špičkou jazyka mezi šíjí a lopatkou, čímž aktivujete nervy, následně prozkoumejte zbytek těla rty a jazykem.

Božské patro

Nejprve si naplňte ústa horkým nápojem, například jasmínovým čajem, pak ho líbejte svými žhavými rty. Následně si lízněte zmrzliny a pokračujte v líbání. Prudká změna teplot a chutí aktivují nervová zakončení a postarají se o obrovskou citlivost.

Šikovný tygr

Jemné kousání a škrábání patří v Kámásútře k pevnému programu milostných hrátek. Ona vezme jeho ušní boltec mezi zuby a stiskne. Pak ho obejme rty, saje a hladí jazykem. V tu samou chvilku mu jezdí po zádech nehty. On jí dělá totéž. Stoupající vzrušení uvolňuje více endorphinu, látky, která znecitlivuje vůči bolesti a tak se může v hrátkách pokračovat.

Slaďoučké kouzlo

Ona pokryje jeho spodní ret něžnými polibky a začíná ho sát. On dělá totéž s jejím horním rtem. Poté se vymění a sají si takto své rty navzájem. Sáním se tkáň rtů lépe prokrví a je mnohem více citlivá. Dejte trochu cukru na rty, je to pikantní.
Bezdechá Afrodita
Oba svoje rty zpečetí tak, že žádný vzduch nemůže ven ani dovnitř. Pak ona nasaje vzduch z jeho plic a pomalu ho vydechne zpět. Poté se role otočí a zase on dýchá její vzduch. Polibek je tak intimní, protože oba mají pocit naprostého souznění. Obzvláště exotický je takový polibek pod vodou.

Zakázané ovoce

Ona si schová v ústech něco, co on miluje. Může to být nějaký bonbón nebo třeba třešeň, jahoda, malina. Pak se k sobě přiblíží natolik, aby jí mohl sát spodní ret. Chtěl by pokračovat dál, ale ona se opět stáhne zpět. Její odpor v něm probouzí dobyvatele. Začíná pokrývat její krk něžnými polibky a snaží se dostat k jejím rtům. Nakonec mu ona dovolí polibek, při kterém si dobrůtku vymění. Ona mu při tom vyjde vstříc.

Magická mamba

Ona nejprve vezme jeden z jeho prstů do úst a hladí ho opatrně svým jazykem. Pak se jejich rty přiblíží a ona plochou jazyka hladí špičku jeho jazyka a pohybuje s ním čím dál rychleji. Po chvíli on začne opakovat to, co dělala ona jemu a oba jazyky se navzájem stimulují. Rty by neměly být spojené, ideální je odstup asi milimetr, což zvyšuje napětí. Pak si jazykem hladí i jiná citlivá místa, například ušní boltec či šíji.

Tišící ráno

Špičkou jazyka se dotkněte rtů vašeho partnera tak prchavě, jako by to byl jen dotyk peříčka. Následně mu foukněte na rty, abyste je ochladili. To celé podle chuti opakujte tak dlouho, až se vaše rty spojí. Do hry zapojte i jazyk, ale velmi opatrně, jako kdyby se jednalo o váš úplně první polibek. Měl by také být tak vzrušující.

Francouzké polibky =)

Vklouzněte jazykem mezi partnerovy rty. Dotkněte se jeho jazyku a pohybujte s ním dovnitř a ven. Tento druh polibku je neskutečně vzrušující a hra jazyků je prostě neuvěřitelně sexy. Jazykem se můžete dotýkat vnitřní strany tváří nebo horního patra. Také můžete jemně hladit zoubky. Je zvláštní, že při tomto druhu líbání jsou muži rádi, když partnerka dobývá svým jazykem jejich ústa. Naproti tomu pro některé ženy by mohla být přílišná agresivita vašich "útoků" nepříjemná.

Objímání se rty

Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je také o trošku nevinnější než ten francouský. Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle. Jak se to dělá? Jednoduše svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je vtahujte dovnitř. Vždy po chvíli si měňte pozice. Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších, neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější.

Jaka znamení zvěrokruhu se k sobě hodí

18. srpna 2009 v 21:47 | .... |  _Laska_
Myslíš si že jsi někomu předurčena??...nebo že si z někym padneš do oka???....co říkáš na to že je to dáno ve Hvězdách???...


Jaká znamení jdou k sobě:
Beran: Blíženci, Lev, Střelec, Kozoroh
Býk: Panna, Štír, Kozoroh, Ryby
Blíženci: Váhy, Vodnář, Beran, Střelec
Rak: Váhy, Štír, Kozoroh, Ryby
Lev: Beran, Střelec, Vodnář, Štír
Panna: Býk, Vodnář, Kozoroh, Ryby
Váhy: Vodnář, Střelec, Blíženci, Rak
Štír: Rak, Býk, Váhy, Lev
Střelec: Lev, Beran, Blíženci, Váhy
Kozoroh: Panna, Beran, Býk, Rak
Vodnář: Blíženci, Panna, Lev, Váhy
Ryby: Rak, Štír, Panna, Býk


Jak ho nažhavit? :P

15. srpna 2009 v 16:56 | ... |  _Laska_
1.Vzrušující polibek
Tím správným polibkem ho můžeš naprosto ovládnout. Stačí jen vědět, jak na to. Důležité je začít s líbáním pomalu a něžně. Teprve po chvíli stupňuj intenzitu. Nakláněj hlavu, snaž se otevřít ústa partnerovi a přejížděj lehce jazykem po jeho rtech. Ale dej si pozor na rychlost. Okamžité, prudké proniknutí do pusy tvého kluka může zkazit celý okamžik líbání. Jakmile ucítíš, že otevřel pusu, můžeš proniknout dovnitř a "pohrát" si s jeho jazykem.

32 pravidel lásky

15. srpna 2009 v 16:49 | ... |  _Laska_
1.
Dá-li děvče chlapci facku, může jí ten chlapec líbat tak dlouho dokud chce
2.
Zhasne-li děvče chlapci sirku, chce náležet jenom jemu
3.
Líbá-li děvče chlapce se zavřenýma očima, miluje ho
4.
Z polibku poznáš, rádo-li Tě děvče má
5.
Šlápnutí na nohu - vyznání lásky
6.
Vypláznutí jazyka - miluje Tě
7.
Kašle-li děvče při polibku, chce náležet jinému
8.
Má-li děvče ve vlasech květ, může být milována všemi
9.
Pohrávání s vlasy - máš mě ráda?
10.
Kousnutí do ruky - žárlím
11.
Dívá-li se chlapec do očí - náleží jen Tobě
12.
Dívá-li se chlapec do očí - touží po Tobě
13.
Líbá-li Tě chlapec dlouho - miluje Tě
14.
Ohne-li Tě chlapec při polibku - chce víc
15.
Směje-li se při polibku, je šťasten
16.
Když se dívka při polibku trápí - zaslouží se jej
17.
Dívá-li se chlapec na Tebe dlouho, líbíš se mu
18.
Od násilného polibku dostaneš větší chuť
19.
Chlapce při polibku nesmíš odtrhnout
20.
Žárlí-li chlapec, dej mu polibek
21.
Polibek na ruku je pro chlapce trápení
22.
Tiskne-li Tě chlapec do náruče, odhaluj se
23.
Lásku neodpírej
24.
S každým se nemiluj
25.
Když se děvče olízne, chce polibek
26.
Polibek není hřích
27.
Polibek ve tmě je nejsladší
28.
Chlapec při polibku obejme dívku levou rukou a pravou ji vezme lehce za ňadra
29.
Polibek se musí opakovat, protože je nutný pro mládež
30.
Děvče má mít při polibku zavřené oči
31.
Hodinky číselníkem dolů - zamilování
32.
Kdo lásku zakazuje je blázen a žárlivec

Jak ho/ji pustit k vodě ?

15. srpna 2009 v 16:39 | ... |  _Laska_
Asi nejlepší způsob je přes sms nebo icq. Dávno už neplatí z očí do očí. Ale nezapomente že pokud vás člověk kterého chcete "odkopnout" miluje bude ho to bolet a bude chtít vědět proč .. jste se s ní/ním rozešli ....a ještě něco ... až ho/ji někdy potkáte nebudte na sebe zlý .. bylo by to zbytečný .. .Vzpominas tenkrat, jak si me polibil? Slunce uz davno zapadlo, svedkem lasky byl zaoj hvezd. Vedel jsi, ze ses mi tolik libil... Ale po pravde, chtel si me jen svest?!Zmenil si muj zivot, ale si v nem stale. Hral si se mnou hru a ja ti uverila malem! Leto prislo a zase odeslo a ja si prala aby nikdy neskonculo! Polibils me a zaroven jsi mi ublizil. Ted uz to vim a nechci, abys me v srdci dal tizil. Je cas dat ti sbohem, konec toho kdy sem mela v ocich zar. Sbohem lasko, uz nechci dal vyhledavat tvoji tvar. Touzim zapomenout, i kdyz predpokladam, ze jsi jediny, asi jediny, koho budu mit tak moc rada...

kluci a jejich noční můry

15. srpna 2009 v 16:25 | ... |  _Laska_

Kluci a jejich noční můry..

Co kluky spolehlivě dostane do kolen?Co je na 100% "nadzvedne"?A co téměř zabije vaši lásku?Kluci bez nás nemohou žít,co si budeme povídat,ale občas by to možná docela rádi zkusili,protože to s námi námi nemají až tak úplně jednoduché....
Vonět nebo nevonět?-73% kluků vnímá parfém spíš negativně
ZRADA ČÍSLO 1:Pro většinu z nás je naprosto přirozené dát si před odchodem na rande spršku a použít voňavý sprchový gel,pak se promasírovat parfémovým mlékem a na závěr provonět toaletní vodou nebo parfémem.Jenže to,co voná nám,nemusí bohužel vonět našim miláčkům.Může se pak klidně stát,že druhé rande nebude...
_____________________
Láska konec svobody?-81% kluků potřebuje mít určitou svobodu i ve vztahu!
ZRADA ČÍSLO 2:Když jsme zamilovaní,trávíme se svým miláčkem maximum volna a vůbec netoužíme po vzájemném "oddychu".Pak ale příjde určité vystřízlivění,kdy i maximálně zaláskovaný pár uzná,že strávit zbytek života jak siamská dvojčata je prostě nesmysl.Na bývalé přátelé a konířky se prosrě kvůli lásce nekašle.V žádném případě by to ale nemělo vypadat tak,žepokud si tvůj kluk vyjde někam s kamarády,po několika minutách se tam "náhodně" setkáte.
_


CO JE PODLE KLUKŮ IN A CO OUT

15. srpna 2009 v 16:18 | ... |  _Laska_

Tak tohle fakt neprojde:

Když se držíš s kámoškou za ruku, má 80% kluků co dělat, aby neprasklo smíchy. Zdobí tvou postel snad stovka plyšáků? Většině kluků to příjde hóódně dětinské. 90% kluků by totálně otrávil nález fotky tvého ex v peněžence nebo dokonce na nočním stolku. Všechno víš, všechno znáš, všude jsi byla dvakrát? Brzdi! Kluci nesnáší chytrolínky. Jsi zapřísáhlá fanynka Tokyo Hotel? Fajn, nic proti tomu, ale tomu, ale svému klukovi to neříkej. (KDO TOHLE NAPSAL ???) Stíhačky vlastní většinou armáda takže tvůj kluk asi těžko pochopí, proč by měl jednou mít i on. Bárbíny na poličce tvé cool image fakt nepomůžou. Ty znáš kluka, kterého zajímá kalorické hodnota hambugeru? My ne! Kluci nikdy nepochopí syndrom holčičího hromadnému chození na záchod.

S tímhle zaboduješ:

Čím šílenější nápad nebo akcička, tím víc bodů pro tebe! Podnikavé holky jsou v kurzu. Jsi hudební fajnšmejkr a vyznáš se v muzice a kapelách? Třetině kluků tím vytřeš zrak! Holky které se umí zasmát samy sobě jsou pro kluky hotový magnet! Asi proto, že jich moc není
Kluci se do jednoho shodnou, že holka musí být upravená. Špína za okousanýma nehtama? Out
Pokoud perlíš v matice, budeš zřejmě pro kluky abnormálně přitažliý přírodní úkaz.Co znamená když...

15. srpna 2009 v 16:11 | Nomad |  _Laska_

Co kluci vlastně vyjadřují svými doteky ,pozdravy, polibky??....


Chytání za...
Paže-štěstí
Ruku-zůstan
Prsty- smím tě políbit
Pas-neodcházej
Náruč- miluji tě

POZDRAVY!! =)
Ahoj- miluju tě
Čau- polibek
Nazdar- líbíš se mu
Sbohem- kdy tě zase uvidím

POLÍBENÍ!! =o)
Ústa-horoucí láska
Tělo- přátelství
Tvář-zalíbení
Rameno-touha
Šíje-žárlivost
Krk-pozor
Nos-trápení
Ucho-zrada


Co znamená, když tě kluk chytne:

KOLEM PASU: Chci být s tebou, chtěl bych s tebou mluvit
ZA RAMENO:
Zůstaň mi věrná

DO NÁRUČÍ:
Chtěl bych tě líbat
STISKNUTÍ RUKY: Mám tě rád
ZA RUKU: Schůzka
ZA RUCE: Jsem šťastný, že jsem s tebou
OPŘENÍ HLAVY: Mám tě rád, nedovedu si bez tebe představit život

VYPLÁZNUTÍ JAZYKA: Chci pusu

NĚCO O KLUCÍCH:
KDY MYSLÍ KLUCI NA VEČEŘI PŘI SVÍČKÁCH?
Když vypnou proud
PROČ JE TĚŽKÉ NAJÍT KLUKA, KTERÝ JE CITLIVÝ, POZORNÝ A HEZKÝ?
Protože všichni takový už mají přítele!
Povaha Kluka podle jeho Kukadel...

15. srpna 2009 v 16:05 | Nomad |  _Laska_

Jake ma tvuj Miláček oči???....Tak tady se dozvis co jeho kukadla vyjadruji...

Světle hnědé oči :
Umí být netrpělivý a panovačný. Ale rozhodně se s ním budeš bavit!

Tmavě hnědé oči :
Je to starostlivý, milujicí typ kluka. Zbožňuje partnerské cukrování.

Zelené oči :
Takové oči patří inteligentnímu klukovi, který musí být stále v obraze. Má velké sklony k žárlení.

Šedivé oči :
Tenhle kluk je strašně rozvážný a praktický. Ale je to romantik.

Světle modré oči :
Takové oči patří velice klidnému a citlivému klukovi. Vylákej ho z jeho hlemýždí ulity!

Tmavě modré oči :
Než se pro něco modroočko rozhodne, dlouho o tom přemýšlí. A hodně dá i na svoje city

Ktere stiny se hodi k tvim ocim?

13. srpna 2009 v 11:32 _Moda_
Jakepak stiny se asi budou hodit k tvým překrásným očím???....:)

Modré oči:
okrová
růžová
oranžová
fialková

Hnědé oči:
holubí modř
modré
bronzová
olivová

Zelené oči:
fialková
modro-fialová
zlatá
kaštanová
modré oči-modrá barva skrývá věrnost,
mír,naději,inspiraci,pravdomluvnost,oddanost, intuici,upřímnost,ale také chlad,deprese,
melancholii,slzy,starosti,apatii.
hnědé oči-hnědá je smybolem vyrovnanosti,solidnosti,
zralosti,nových začátků,bezpečí.
rovněž vypovídá o pokání,
propadech,bezmocnosti a častých odloučeních
zelené oči-vyjadřují trpělivost,věčné mládí,stabilitu,klid,
bohatství,plodnost,blahobyt,ale na druhé straně i nenávist,nemoc,zlost,
disharmonii,hněv a lakotu

Jak sbalit kluka?

13. srpna 2009 v 11:25 | Nomad |  _Laska_
Chceš sbalit svého idola???....Par rad jak na to:)

Hitem jsou dioptrie notoricky známých značek – mít logo na ručce je „módní“ povinnost!

11. srpna 2009 v 21:45 | AUTOR: Berta Pean Moda.cz |  _Moda_
Přestože se teď poohlížíme spíše po nových trendy modelech slunečních brýlí, ti z nás, kteří nosí dioptrie, možná právě teď plánujeme nový model rámečku k novému letnímu sestřihu vlasů či k novému letnímu outfitu. Dnešní fotogalerie vám představí, jaký design obrouček právě letí - zmapovali jsme pro vás také naše optiky, takže také víme, jestli se vám tyto modely podaří sehnat a za kolik.

Letos se po vzoru slunečních brýlí tlačí do popředí výraznější obroučky. Spíše však, než byste se měly pouštět do radikálního zvětšování rámečků, zvolte obrubu plastovou. Ta brýlím dodá potřebný objem a trendy vzhled. Obruby se prakticky příliš nezvětšují - až na několik modelů. Pokud ale nechcete získat image "přísné učitelky", zůstaňte raději u osvědčené velikostní klasiky.

Co při líbání s...

11. srpna 2009 v 21:19 | Nomad |  _Líbání_
Líbání není jen o tom strčit tomu druhému jazyk do pusy.Jde hlavně o hru, do které se zapojují nejen rty a jazyk,ale také ruce,oči a celé tělo!Tady máš radu co při líbáni s...

Polibky - techniky líbání

11. srpna 2009 v 21:08 | Nomad |  _Líbání_
Nevím, proč lidé vědí o líbání tak málo a umí jen pár polibků, přitom je to něco, co lidé dělají častěji než sex. Vždyť jeden polibek vám může přinést třeba i několik hodin radosti... Ale to záleží na tom, kdy, kde, jak a od koho ten polibek dostanete. Jasně, namítnete, že sex je sex, ale v době, kdy je AIDS stále větší a větší hrozbou, byste si měli více vážit své partnerky, i když třeba není vždy při chuti, vždyť líbání je to, po čem milující žena touží daleko více.


Pravidla,rady,a Tipy....

11. srpna 2009 v 21:02 | Nomad |  _Líbání_

TŘI DOBRÉ RADY

1.Pro dívky:Když je na tebe chlap drzý,zpohlavkuj ho.
2.Pro chlapce:Když tě dívka pohlavkuje,polib ji.
3.Pro dívky a chlapce:k líbání nepatří oči-kdo je má otevřené,často přehlédne to nejdůležitější.

ZÁSADY SPRÁVNÉHO LÍBÁNÍ

1.Neptej se zda smíš líbat.Prostě to jen udělej,nebo jdi od toho.
2.Využij každé vhodné i nevhodné příležitosti k líbání.

Rada!!!!!

Nezapomeň!!!!

Růže je růže,fialka zůstane fialkou.
Polibek však neni žádným polibkem bez řádné dávky vášně.
Proto otevři ústa,zavři oči a líbej,líbej,líbej-opakování je matkou moudrosti.


Co si mysli když....

1.Polibek ne ruku........Ctím tě.
2.Polibek na tvář.....Chtěl bych ,abychom zůstali přátelé.
3.Polibek na šíji.......Chci tě.
4.Polibek ne rty.........Miluji tě.
5.Polibek na ucho.........Jen si s tebou pohrávám.
6.Pohledy do očí.........Polib mě.
7.Hraje si s tvými vlasy.....Bez tebe nemůžu žít.
8.Má ruce kolem tvého pasu........Vychutnám si tě.Miluji Tě 50x a stále poprvé

11. srpna 2009 v 20:51 | Nomád |  _Laska_

Miluji Tě....

Malé dvě slůvka ale kolik dokážou nadělat zmatku kolem sebe....čekané ,nečekané, nucene dokonce vynucene....Ale taky příme ,krásne,a od srdce....

Povaha podle data narození

11. srpna 2009 v 20:42 | Nomad |  _Laska_

Myslíte že jste předurčení k něčemu???...co takhle k povaze??...

Podle data ti byla přidělena povaha tak se koukni jestli ti sedí....