kluci a jejich noční můry

15. srpna 2009 v 16:25 | ... |  _Laska_

Kluci a jejich noční můry..

Co kluky spolehlivě dostane do kolen?Co je na 100% "nadzvedne"?A co téměř zabije vaši lásku?Kluci bez nás nemohou žít,co si budeme povídat,ale občas by to možná docela rádi zkusili,protože to s námi námi nemají až tak úplně jednoduché....
Vonět nebo nevonět?-73% kluků vnímá parfém spíš negativně
ZRADA ČÍSLO 1:Pro většinu z nás je naprosto přirozené dát si před odchodem na rande spršku a použít voňavý sprchový gel,pak se promasírovat parfémovým mlékem a na závěr provonět toaletní vodou nebo parfémem.Jenže to,co voná nám,nemusí bohužel vonět našim miláčkům.Může se pak klidně stát,že druhé rande nebude...
_____________________
Láska konec svobody?-81% kluků potřebuje mít určitou svobodu i ve vztahu!
ZRADA ČÍSLO 2:Když jsme zamilovaní,trávíme se svým miláčkem maximum volna a vůbec netoužíme po vzájemném "oddychu".Pak ale příjde určité vystřízlivění,kdy i maximálně zaláskovaný pár uzná,že strávit zbytek života jak siamská dvojčata je prostě nesmysl.Na bývalé přátelé a konířky se prosrě kvůli lásce nekašle.V žádném případě by to ale nemělo vypadat tak,žepokud si tvůj kluk vyjde někam s kamarády,po několika minutách se tam "náhodně" setkáte.
_


____________________
Žárlivost zabiják lásky?-92% kluků tvrdí,že ANO!
ZRADA ČÍSLO 3:Jestliže se pokaždé,když tvůj kluk jen na minutu zadívá na cizí dívku,rozběsníš,rozpoutáš žárlivou scénu a vyhrožování z rozchodem se stane stereotypem,mužeš si být jistá,že se rozchodu dočkášale nebudeš to ty,kdo daruje kopačky...
____________________
Jak neztratit náladu z náladovce?-67% kluků nemůže vystát náladové,hádavé a večně nespokojené dívky!
ZRADA ČÍSLO 4:pokud je kluk na rande a s hrůzou očekává,jak se jeho miláček asi vyspal a jestli mu náhodou zase něco nepřelítlo přes nos,je jen otázkou času,kdy mu dojde trpělivost a pošle miláčka k vodě!Náladovost,hádavost a vščnýá nespokojenost,to všechno jsou věci,které kluci nesnáší a tolerují je jen nezbytně dlouhou dobu.
___________________
Co je šušky,to je hušky?-74% kluků doslova nesnáší vzájemné holčičí šuškání a následné chichotání!
ZRADA ČÍSLO 5:Zřejmě se nenajde kluk,který by něco takového nezažil:Když procházel kolem hloučku dívek,saly najednou dívky hlavy dohromady,začali mezi sebou šuškat,některé dokonce i ukazovat prstem a vše korunovali nekonečným chichotáním!
___________________
"Miluješ mě?"-73% kluků by "vraždilo" když jim jejich holka položí tuto otázku!
ZRADA ČÍSLO 6:"Řekni,miluješ mě?" nebo "Máš mě ještě pořád rád?"Tak tohle jsou věty,které dívky chtějí slyšet co možná nejčastěji.Za prvé se to hezky poslouchá a za druhé by to přece zamilovaná měli říkat sami od sebe a bez ponižujícího dotazování!
___________________
Make-up ano či ne?-69% kluků považuje příliš zřetelný make-up za anti-sexy!
ZRADA ČÍSLO 7:Jasně,která z nás by si v dokonalém make-upu,který navíc trval skoro hodinu,nepřipadala neodolatelná,krásná a zdravě sebevědomá?Nepřirozená batva make-upu,,slepená řasenka a příliš výrazná barva rtěnky dokáži většinu kluků přímo vyděsit.
____________________
A co NESNÁŠÍ dívky na klucích?
POT:Fůj!Hybaj do sprchy nebo se přestěhujte do chlívku!
FRAJEŘINKY:To si,kluci,vážně myslíte,že když si budete hrát na drsňáky a ohromovat nás svým raječením a machrováním,tak že vám padneme k nohám?
FOTBAL:On nám,kluci,ten fotbal zas až tak moc nevadí,jen kdybyste se u něj dokázali ovládat a nechali si od cesty ty kritické připomínky.Copak vy byste to dokázali líp?
OČUMOVÁNI:Tak jo,když vás ty holčičí dekolty,zadečky a nohy tak fascinují,tak si na ně tedy zírejte,no!Ale proboha zavřete u toho pusu a tvařte se i nadále jako lidi!
STRNIŠTĚ:To je ale spravedlivost!My nesmíme při holení opomenout jediný chloupek na noze,a vy se neobtěžujete ani oholit bradu?Tak my zase nebudeme líbat s drátěnkou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama